Litinová kamna a topeniště skladem. 29.09.2023 je prodejna uzavřená. Děkujeme za pochopení.

Nerezové komíny

Nabízíme vícevrstvé nerezové komíny. Na naši práci se můžete podívat v našich realizacích.

Ve vhodné materiálové kombinaci lze vícevrstvé komíny použít pro odtah spalin od všech druhů spotřebičů. Vícevrstvé komíny se řeší individuálně na základě daného objektu, typu spotřebiče a druhu paliva. Vícevrstvé komíny mohou plně nahradit jiné komínové systémy v případech, kde nelze zatěžovat nosné konstrukce budovy. Tyto komíny se vyznačují malou hmotností a skládají se z nerezové, plastové či keramické komínové vložky, vytvářející komínový průduch, izolační vrstvy a nerezového komínového pláště.

Ve vhodné materiálové kombinaci lze vícevrstvé komíny použít pro odtah spalin od všech druhů spotřebičů. 
Vícevrstvé komíny se řeší individuálně na základě daného objektu, typu spotřebiče a druhu paliva.

Chcete krb a zapomněli jste na krbový komín? Nevadí, rádi Vám nerezový komín postavíme.

Třívrstvé nerezové komíny je možno použít jako lehké komínové systémy pro dodatečnou stavbu komínu.
Tyto komínové systémy jsou velmi kvalitní, stavba je finančně poměrně nenáročná a výsledek dlouhodobý. Komín si přece nepořizujeme každý týden.

Nerezové komíny je možné kotvit na fasádu, vestavět do objektu, nebo postavit zcela samostatně. Jsou oblíbené pro svůj vzhled, kvalitu a bezpečnost - jak u nových moderních rodinných domů, tak u dodatečných staveb komínů. Díky svým vlastnostem jsou nerezové komíny vhodné také pro nízkoenergetické a pasivní domy.

Komíny vyžadují promyšlení do všech detailů - jde přece o vytvoření kvalitního prostředí pro zdravý a pohodlný život celé rodiny.

Ani v dnešní době není komín přežitkem. Moderní komínové systémy spolu se současnými technologicky vyspělými spotřebiči Vám zajistí teplo kdykoliv a bez ohledu na roční období nebo mezinárodní situaci. Nejste závislí na centrálním vytápění a domácí pohoda neztrácí na svém kouzlu. Komíny do minulosti prostě nepatří.

Hlavní výhody

  • Lehký systém s nerezovým pláštěm
  • Nepotřebuje základ
  • Rychlá a bezproblémová montáž
  • Zajímavě působí v interiéru i exteriéru
  • Vhodný pro všechny typy domů
  • Jistota, že se budete mít vždy kde ohřát a nezaskočí Vás ani kalamitní situace
  • Pohoda spojená s plápolajícím ohněm v krbu či krbových kamnech, který má nejen blahodárné účinky na Vaši psychiku, ale pomáhá Vám zároveň šetřit náklady na topení
  • Nezávislost na hlavním zdroji vytápění
Průvodce výběrem
Nezávazně poptat