Blog

Kvality litinových vložek

Krbové vložky jsou základním funkčním prvkem obezděných krbů. Jsou nejdůležitější částí a na jejich kvalitě závisí životnost celého krbu. Očekáváme od nich nejen produkci tepla, ale zejména ničím nerušený pohled do praskajících plamenů ohně. Svým designem

16.05.2017

Teplovzdušné VS teplovodní vytápění - jaké zvolit?

Na obecnou otázku „Je lepší teplovzdušná či teplovodní krbová vložka?“ existuje obecná odpověď – obě varianty mají svá pro a proti. Protože je ale potřeba zvolit si pouze jednu z nich, osvětlíme vám rozdíly mezi nimi a pomůžeme vám s výběrem té vhodnější.

12.04.2017

Trend plynových krbů

Pokud si právě pořizujete krb, pravděpodobně uvažujete o tom, jestli zvolit krb na dřevo nebo na plyn. A nebo vás tohle ani nenapadlo a rovnou pro vás byla jasná volba krb na dřevo. Víte ale, že vlastnit plynový krb může být mnohem pohodlnější?

20.03.2017

Krb či krbová kamna pro nízkoenergetické a pasivní domy

Pokud jste majitelem pasivního či nízkoenergetického domu nebo se jím teprve plánujete stát, čeká na vás v tomto článku dobrá zpráva- pořídit si do takové stavby krb či krbová kamna již není nemožné. Stačí vybrat ta správná.

13.02.2017
Průvodce výběrem
Nezávazně poptat
Při poskytování našich služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Nastavení můžete kdykoliv změnit v nastavení vašeho prohlížeče.
Rozumím
this is certainly loaded with simple and complicated performs reddit rolex replica swiss frequently empower great the watchmaking arena lifestyle.