Litinová kamna a topeniště skladem. 29.09.2023 je prodejna uzavřená. Děkujeme za pochopení.

Krby

V této sekci představujeme ukázky krbů, které jsme schopni realizovat v souladu s vašimi představami. Finální výsledek může vypadat naprosto identicky, nebo může být upraven podle vašich dispozic a situace. Jedná se zejména o ukázky různých řešení obestaveb krbových vložek. Každý krb má uvedeny vhodné krbové vložky, avšak není žádnou překážkou upravit konkrétní model krbu na jinou vložku - topeniště. Realizujeme krby teplovzdušné i teplovodní "na klíč". 

Na českém trhu jsme již od roku 1998 a krby stavíme vlastními zaměstnanci s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Rádi Vám poradíme s výběrem.

Naše společnost staví krby na klíč po celé České republice, montuje nerezové třísložkové komíny Schiedel a dodává krbové vložky francouzského výrobce SEGUIN DUTERIEZ. Dodáváme moderní designové krby J.C.BORDELET.  

Dodáme Vám krb podle Vašich představ

Stavíme krby a komíny, dodáváme také krbové vložky a krbová kamna.

Na těchto stránkách Vám pro Vaši inspiraci nabízíme různé styly a provedení krbů a fotogalerii našich realizací krbů. Krby a krbové vložky si můžete prohlédnout v klidu Vašeho domova a v případě zájmu nás kontaktovat a nebo navštívit v naší prodejně.

Nabízíme krbové vložky litinové a ocelové s ohništěm vyloženým šamotem.

Ke každému krbu je třeba kvalitní komín. Pokud komín ještě nemáte nabízíme Vám stavbu nerezového třísložkového komínu. Pro více informací o komínech navštivte náš web: KominyNaKlic.cz

Průvodce výběrem
Nezávazně poptat