Litinová kamna a topeniště skladem. 29.09.2023 je prodejna uzavřená. Děkujeme za pochopení.

Kamna

Chcete si užívat večery s "živým" ohněm, který příjemně a spolehlivě vyhřeje Vaši domácnost a zároveň nebude zatěžovat životní prostředí? Pak se nabízí vhodné řešení: vyberte si kvalitní litinová krbová kamna.

Tato inzerce není návrh na uzavření kupní smlouvy dle zákona 89/2012 Sb.

 

Výhody krbových kamen

Krbová kamna přispívají k příjemné atmosféře a představují nejlevnější způsob vytápění místnosti rodinných domů, chat i bytů. Krbová kamna jsou nenáročná na prostor, snadno se instalují a nevyžadují stavební úpravy. Stačí přístup ke komínu a nehořlavá podložka.

Vybavení krbových kamen

V naší nabídce naleznete vysoce kvalitní krbová celolitinová nebo ocelová kamna Seguin Duteriez. Nabízíme jak krbová kamna s moderním, tak s klasickým designem. Sekundární spalování (ACS) u těchto kamen je samozřejmostí. Tento systém přivádí do odcházejících spalin v horní části ohniště kamen předehřátý vzduch. Ten se promíchá se spalinami, které obsahují spalitené plyny a za vysokých teplot díky tomuto předehřátému vzduchu shoří. Kamna mají velká prosklená dvířka pro maximální požitek z ohně, některá mají možnost i bočního přikládání.

Provádíme instalace krbových kamen včetně montáže komínu a zajišťujeme dopravu. Poptejte nezávazně požadovaný produkt nebo nás kontaktujte, rádi Vám s výběrem poradíme.

Průvodce výběrem
Nezávazně poptat