Litinová krbová kamna a topeniště skladem. Dne 03.03.2023 otevřeno od 14:00 hod. Děkujeme za pochopení.

Komíny

Důležitou součástí každého domu je komín. Moderní komín je ale také důležité technické zařízení, které významně ovlivňuje provozní bezpečnost a účinnost topné soustavy, ekonomiku vytápění a standard bydlení.

Tato inzerce není návrh na uzavření kupní smlouvy dle zákona 89/2012 Sb.

Stavba kvalitních komínů Schiedel

Ve vhodné materiálové kombinaci lze vícevrstvé komíny použít pro odtah spalin od všech druhů spotřebičů. Vícevrstvé komíny se řeší individuálně na základě daného objektu, typu spotřebiče a druhu paliva. Vícevrstvé komíny mohou plně nahradit jiné komínové systémy v případech, kde nelze zatěžovat nosné konstrukce budovy.

Tyto komíny se vyznačují malou hmotností a skládají se z nerezové, plastové či keramické komínové vložky, vytvářející komínový průduch, izolační vrstvy a nerezového komínového pláště.

Chcete krb, ale nemáte komín?

Třívrstvé nerezové komíny je možno použít jako lehké komínové systémy pro dodatečnou stavbu komínu.
Tyto komínové systémy jsou velmi kvalitní, stavba je finančně poměrně nenáročná a výsledek dlouhodobý. Komín si přece nepořizujeme každý týden.

Nerezové komíny je možné kotvit na fasádu, vestavět do objektu, nebo postavit zcela samostatně. Jsou oblíbené pro svůj vzhled, kvalitu a bezpečnost - jak u nových moderních rodinných domů, tak u dodatečných staveb komínů. Díky svým vlastnostem jsou nerezové komíny vhodné také pro nízkoenergetické a pasivní domy.

Komíny vyžadují promyšlení do všech detailů - jde přece o vytvoření kvalitního prostředí pro zdravý a pohodlný život celé rodiny.

Tradice od roku 1998
Výhradní distributor
Flexibilita a péče
Showroom v Praze
Odborné poradenství
Průvodce výběrem
Nezávazně poptat