Dne 4. 7. 2022 je náš showroom zavřený. Přejeme krásné léto.

Spolupráce s FABON

22.05.2014

Za studiem Fabon stojí od roku 1997 profesionální návrhář Ondřej Fabšič. Mezi jeho služby se řadí návrhy a realizace bytových i komerčních prostor včetně jejich revitalizace a rekonstrukce. Ručně a na míru navržené skici a 3D realizace mohou být doplněny atypickými prvky interiérů, jejichž výběrem studio své klienty provází. Jedná se zejména o zajímavé dekorace, vhodný nábytek, umělecká díla či neobvyklé materiály. Právě při výběru těchto prvků máme tu čest se studiem Fabon spolupracovat.

Průběh spolupráce

Na naši spolupráci dochází v momentě, kdy je dokončen návrh interiéru. Naším úkolem je vystavět krb dle návrhu odsouhlaseného klientem a zajistit všechny potřebné stavební práce, jako je například výstavba spalinové cesty (komínu).

Doplnění interiéru

Vzhledem k tomu, že si stejně jako Fabon zakládáme především na kvalitních a vybraných produktech, můžeme studiu poskytnout celou řadu výrobků a služeb. Interiér můžeme doplnit stylovými kamny, krbem, BIO krbem či sporáky na tuhá paliva, které interiéru dávají výjimečný vzhled.

Ukázka naší spolupráce

Stavěli jsme společně krby do interiérů, které architektonické studio FABON realizovalo především v Praze. Jednalo se o rekonstrukce RD a nástavby na bytové domy s byty s nadstandardním vybavením. Podívejte se na vybraný výsledek naší spolupráce:

Prohlédněte si kompletní fotogalerii tohoto projektu pro vaši inspiraci.

Děkujeme studiu FABON za spolupráci při tvorbě článku. Pro více informací, doporučujeme navštívit internetové stránky studia: www.fabon.cz či www.design-studio-praha.cz.

Průvodce výběrem
Nezávazně poptat