Litinová krbová kamna a topeniště skladem.

Seznamte se s naším novým webem

03.02.2014

Působíme na trhu již 16 let, doba se výrazně změnila a s ní i potřeby našich zákazníků. Abychom zlepšili naší komunikaci s Vámi, rozhodli jsme se vytvořit webové stránky, které Vás nejdříve seznámí s námi a našimi produkty. Jaké novinky jsme si pro Vás přichystali?

Často kladené dotazy

Za mnoho let komunikace s našimi zákazníky, jsme pro ty nové sestavili seznam nejčastějších otázek. Víme, že prostředí krbů a kamen není na první pohled úplně jednoduché a předtím než se s ním začnete seznamovat, je dobré objasnit základní problematiku.

Máte zájem o nový krb, kamna či komín? Navštivte naší sekci často kladené dotazy o krbech a kamnech a zjistěte více.

Oblíbené produkty

Naše nabídka je opravdu široká a víme, že rozhodování u investice je velmi obtížné. Dilema se Vám snažíme ulehčit funkcí „Přidat produkt do oblíbených“. Jak to funguje?

Po najetí na daný produkt se Vám zobrazí nabídka „zobrazit detail“ a „do oblíbených“. Jednoduše klikněte na hvězdičku či text a produkt se zařadí do výběru Vámi vybraných položek, který naleznete v pravém horním rohu. Tlačítko na přidání produktu do oblíbených naleznete také v detailu každého produktu.

Označte produkty, které se Vám líbí a porovnejte je na jednom místě.

Ceníky a katalogy

Abyste lépe porozuměli naší nabídce, připravili jsme pro Vás sekce ceníky a katalogy.

V sekci ceníky naleznete ceny jednotlivých produktů a komponent. Výslednou cenu Vašeho řešení včetně dodání a realizace Vám sestavíme na míru. Orientační ceník krbu a kamen.

V sekci katalogy naleznete elektronickou podobu katalogů od výrobce SEGUIN Duteriez, kterého výhradně zastupujeme v ČR. Dále jsme pro Vás přichystali české znění katalogů pro získání kompletních informací o našich produktech.

Poptávkový systém

Pro rychlejší a jednodušší komunikaci s námi jsme pro Vás připravili funkci vyplněné NEZÁVAZNÉ poptávky. Jak na ní?

V každém detailu produktu naleznete vyplnění formulář, do kterého stačí doplnit email či telefon pro komunikaci s Vámi. Telefon ani email není povinný, musíte však zvolit jednu z možností.

Po odeslání poptávky Vás budeme kontaktovat a probereme s Vámi vše potřebné.

Nechcete poptávat konkrétní produkt? Pak nás kontaktujte přímo, vše potřebné naleznete v sekci kontakt.

Blog společnosti

V neposlední řadě je tu náš blog, kde bude přibývat zajímavý obsah z oblasti krbů, kamen a komínů. Sledujte nás, jsme i na Facebooku.

Průvodce výběrem
Nezávazně poptat