Dne 4. 7. 2022 je náš showroom zavřený. Přejeme krásné léto.

Bio krby - výhody a tipy k inspiraci

25.01.2016

V čem se BIO krby liší od ostatních?

Přestože BIO krby nevyžadují komín ani topení, vydávaný oheň není imitací, ale pravý, živý oheň vydávající teplo. Na rozdíl od elektrických krbů nepotřebují připojení k elektrické síti. Základem je hořák, jenž se plní palivem – ethanolem.

Výhody BIO krbů

BIO krby jsou skvělým řešením, pokud si nechcete nebo nemůžete pořídit klasický krb na dřevo. Tyto krby sice nejsou primárně určeny pro pravidelné vyhřívání místnosti, nicméně jejich dekorační účel, design a úspora Vám to zajisté vynahradí. BIO krby neprodukují žádný kouř, prach či zápach. Velkou výhodou je nízká váha a snadná mobilita krbu, tudíž s bio krbem můžete manipulovat, jak se vám zrovna zlíbí. (BIO krby však spalují kyslík v místnosti kde se nechází. Proto je nutné obývanou místnost pravidelně větrat.)

Níže vám představujeme několik BIO krbů s vytříbeným stylem a designem

 

Stylový BIO krb z nerezové oceli Fire Line Outdoor

Pokud máte rádi neobvyklý design a moderní styl, je bio krb fire line outdoor pro Vaši domácnost tou pravou třešničkou na dortu!

 

Krb zavěšený na stěně? Pro BIO krb WallFire žádný problém!

Chcete-li vynikat unikátností a neobvyklostí, pořiďte si krb zavěšený na stěně. Tento neobvyklý doplněk domácnosti dá vašemu obývacímu pokoji ten správný šmrnc. Velikou výhodou krbu Wallfire je opravdu dlouhá doba hoření až 6 h a velmi, velmi nízká spotřeba paliva.

 

Venkovní BIO krb TOTEM Commerce

BIO krb TOTEM je ideální pro venkovní použití! Skvělý design krbu, který je vytvořen z umělého kamene zapadne ideálně do vaší zahrady, terasy či na váš balkón.

 

Líbí se Vám klasický design z oceli? Hotbox je pro vás ideální volbou!

Klasika, jednoduchost, tradice. Pokud by měl váš nový krb přesně takto vypadat, BIO krb Hotbox je pro vás správnou volbou, ať už do domu, bytu chaty či chalupy.

 

 

Průvodce výběrem
Nezávazně poptat