Litinová krbová kamna a topeniště skladem. Dne 03.03.2023 otevřeno od 14:00 hod. Děkujeme za pochopení.

Teplovzdušné krbové vložky

20.04.2016

Teplovzdušné krbové vložky

Co to vlastně teplovzdušné krbové vložky jsou?

Jedná se o uzavřená topidla na dřevěné brikety či klasické dřevo, která mohou obsahovat všechny druhy prosklení a mohou být vyráběny různými styly. Široká nabídka prosklení krbů zahrnuje prosklení čelní, s jedním či dvěma bočními skly, průhledové i čtyřstranně prosklené. Jak již z názvu vyplývá, hlavním topným médiem je vzduch ohřívající se kolem tělesa topné vložky, který je dále rozváděn do místnosti či do více místností.

Teplovzdušné krbové vložky jsou součástí většiny instalovaných krbů v dnešní době, a těší stále větší oblibě spokojených zákazníků. Tyto teplovzdušné krbové vložky se pyšní několika výhodami, přičemž nejdůležitější je vysoká účinnost výhřevu, nenáročná údržba, efektivita nízké spotřeby dřeva. Jednou z nejznámějších výhod je také rychlost náběhu teplovzdušných krbových vložek do provozního stavu. Teplovzdušné krbové vložky, ať už litinové či ocelové, dosahují vysoké účinnosti 72 – 79 %.

Teplovzdušné krbové vložky litinové

Teplovzdušné krbové vložky spojují tradici litinového (ocelového) způsobu vytápění a moderního designu. Užijte si krb s praskajícím dřevem, atmosféru živého ohně a zároveň maximálně užitek z vyprodukovaného tepla. Nejjednodušší je vybrat si krb dle vaší libosti a využít služeb odborných techniků, kteří vám se vším ochotně poradí.

Teplovzdušné krbové vložky ocelové

 

Průvodce výběrem
Nezávazně poptat