Litinová krbová kamna a topeniště skladem.

Moderní krby - inspirace

26.08.2015

Moderní krby – inspirace pro váš dům i byt

Moderní, avšak stále klasický krb Cassandre

Klasický krb v moderním provedení. Hlavní roli zde hrají obkladové materiály, které můžete libovolně kombinovat jak barevně tak povrchovou úpravou.

 

Designový krb z dílny J.C.Bordelet – 908 Zelia Centrale

Pokud chcete vytvořit dominantní prvek, který bude vládnout celému prostoru, pak rozhodně doporučujeme nádherný závěsný krb Zelia Centrale z dílny J.C.Bordelet. Ušlechtilé materiály v kombinaci s precizním zpracováním vytvoří z vašeho krbu opravdový skvost.

 

Stylový krb s leštěným mramorem Negro Marquina

Kombinujete v interiéru luxusní materiály a designové prvky? Pak budete zajisté uchváceni kombinací leštěného mramoru a mosazného rámečku. Tento fasádní krb promění vaší místnost v nezapomenutelný zážitek.

 

Minimalistický, avšak ohromující krb Carla

Vsázíte na minimalistický interiérový design, který je založen na několika designových prvcích nábytku? Moderní a designový krb Carla bude pomyslnou tečkou celého interiéru.

 

Moderní krb v bytě

Neomezujte své sny komínem a oživte váš byt moderním bio krbem. Ve spojení s dálkovým ovládáním, automatickým spouštěním a plápoláním opravdového ohně docílíte nádherného výsledku.

 

Udělejte si radost, inspirujte se, nechte si poradit

Přijďte se k nám inspirovat. V našem showroomu v Praze Vám rádi poradíme s výběrem vhodného krbu, zajistíme návrh realizace a další potřebné konzultace. Vše zcela zdarma.

Nabídku moderních krbů naleznete v následující sekci: moderní krby

Průvodce výběrem
Nezávazně poptat